Kortelių skaitytuvas

Vairuotojo kortelės skaitytuvas + adapteris jūsų telefonui. Parsisiųskite Android telefonams skirtą programėlę, prijunkite skaitytuvą su specialiu adapteriu, įkiškite kortelę į skaitytuvą ir nuskaitykite ją.
Adapteris telefonui įskaičiuotas į skaitytuvo kainą. Telefonas turi turėti OTG funkciją ( didžioji dauguma telefonų ją turi, bet prieš įsigydami skaitytuvą, įsitikinkite tuom) Naudodamiesi šia programa galite nuskaityti (atsisiųsti) skaitmeninio tachografo vairuotojo kortelę. Galite įvairiais būdais bendrinti duomenis arba skirtingais formatais (ddd, esm, tgd, c1b) saugoti juos savo įrenginyje. Nuskaitymo laikas bus įrašytas atgal į kortelę, o programa primins jums apie įsipareigojimus nuskaityti duomenis kas 28 dienų.
Nuskaičius, automatiškai išsiunčia DDD failą jūsų nurodytu el. paštu. Programa analizuoja vairuotojo kortelėje esančius duomenis ir parodo vairavimo ir poilsio laikotarpių pažeidimus. Galite pamatyti išsamų vairuotojo veiklų sąrašą. Galite gauti darbo laiko suvestinės ataskaitą (pamainos / savaitės / mėnesio). Mes galime padėti jums planuoti jūsų darbo ir poilsio laiką.

Programa

Apie mus ir Kodėl mes?
Geriausi specialistai

Daug metų kaupta patirtis ir klientų atsiliepimai leido 2014 m. įsteigti UAB „Transporto Saugos Sprendimai“. Reali inovatyvių technologinių sprendimų taikymo praktika, patikimi partneriai ir kokybę užtikrinantys gamintojai-tai mūsų įdirbis, kurį galime pasiūlyti Jums. Mūsų elektronikos, mechanikos, projektavimo ir IT žinios, lankstumas taikant technologines naujoves, visa tai skirta kliento transporto saugumui užtikrinti ir vairuotojo komfortui sukurti.

Darbai

Mūsų naujausi projektai

Darbuotojų darbo laiko ir kuro kontrolės apskaitos sistema

  • Darbo laiko ataskaita pasirinktu formatu įtraukiant valandinį tarifą
  • Automatinis duomenų importavimas iš kliento kuro kolonėlės ir partnerių degalinių
  • Užpilto ir faktiškai sunaudoto kuro palyginimo ataskaita
  • Nuomojamos technikos darbo laiko apskaita

PLAČIAU

Saulės baterijų sistema vilkikams

 

  • Prailginome akumuliatorių tarnavimo laiką
  • Sumažinome kuro sąnaudas
  • Užtikrinome nepertraukiamą telemetrinės įrangos darbą

8 + 2 =

Atvykite

Birutės gatvė 12C, Klaipėda

Telefonas

+370 672 30775

El-paštas

info@transportosauga.lt

i

Įmonės rekvizitai

UAB “Transporto saugos sprendimai”
Įmonės kodas: 303313206
PVM mokėtojo kodas: LT100008633516